Вступ до ліцею

Правила конкурсного прийому учнів до приватного закладу «Український аграрний ліцей»

Заява на вступ до ліцею

Списки зарахованих

Додаткові конкурсні приймання

Прийом до ліцею здійснюється на конкурсній основі.

«Правила конкурсного прийому учнів до Приватного закладу «Український аграрний ліцей» допоможуть Вам з’ясувати порядок його проведення та механізм зарахування до складу ліцеїстів.

Заяви для вступу ти можеш подати в такі терміни:

  • з 15 травня по 14 червня 2017 р. у приміщенні ліцею (І поверх, малий конференц-зал) з 15.00 до 17.00 або заповнити он-лайн заявку у цій рубриці;
  • з 15 червня по 16 серпня 2017 р. на сайті або у приміщенні ліцею за попередньою домовленістю за телефоном (067-315-17-15).

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів ліцею, проводяться у формі комплексного тестування з трьох предметів:

  • українська мова і математика (обов’язкові),
  • біологія та історія України (за вибором).

Тестування передбачено за програмою державної підсумкової атестації учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо ти маєш власні розробки, творчі вироби, технічні винаходи, які підтверджують твій інтерес та здібності з обраної спеціалізації, подавай їх до конкурсної комісії. За її рішенням вони можуть замінити твоє конкурсне випробування.

Вступні випробування відбудуться 24 травня о 16.00, 9 та 14 червня 2017 р. об 11.00 за адресою ліцею (м. Умань, вул. І. Гонти, 3). Ти самостійно зможеш обрати зручний для тебе день.

Інформацію про додаткові дні конкурсних випробувань буде розміщено на сайті ліцею у рубриці «Вступ».

 

.