Е-бібліотека

Навчальна література

Художня література

Енциклопедії, довідники, словники

Періодичні видання

ЕНЦИКЛОПЕДІЇ

Андрій Хорошевський “20 кращих екскурсій Україною”

Туристичні поїздки по території України з кожним роком стають все більш і більш популярними серед українців. І це не просто так! Адже перед тим, як дивитися на світ, добре б дізнатися побільше про свою країну, а наша країна на подив багата красою і туристичними пам’ятками.

В цю книгу увійшли розповіді про 20 кращих туристичних маршрути по території України, маршрути, які охоплюють всі найдивовижніші і знакові місця нашої батьківщини. У цій книзі ви знайдете розповідь про найчудовіші місця України, які варто відвідати. Яскраві і барвисті професійні фотографії допоможуть вам уявити собі місце, куди ви вирушаєте і вибрати саме той маршрут, який здасться вам найбільш привабливим. А довідкові матеріали допоможуть замовити в потрібному місці готель, отримати всі важливі місцеві телефонні номери, замовити путівку або екскурсію.

Юлія Тагліна “Чудеса світу. Шкільна енциклопедія”

У нашому світі повно чудес. Іноді здається, що диво — це щось із дитячих казок. Але деколи витвори людини бувають настільки вражаючими, незвичайними, що не лишається сумнівів: це — справжнє диво!

За чудесами не потрібно їхати за тридев’ять земель. Якщо роздивитися навкруги, можна зрозуміти, що вони поруч! Україна таїть у собі загадку срібних степів, приховує тайни старовинних фортець і синьооких озер, пишається дивовижними пам’ятками своєї історії.

Запрошуємо до цікавої подорожі по чудесах світу!

Рассоха-Дісс М. С. “Створення Української держави”

Серія “Дитяча ілюстрована енциклопедія”
Енциклопедія розповідає про становлення української держави, про непростий шлях нашого народу до нього.
Зараз Україна — незалежна держава, але так було не завжди.
Книга стане у пригоді школярам, як джерело необхідних знань з історії держави Україна.

Cтадник Олександр “Україна на карті світу”

Читачі книги отримають докладні відомості про географічне положення нашої країни, про її рельєф і корисні копалини, про народні звичаї та систему господарювання в усіх регіонах – від Полісся до Криму. Окрему увагу приділено кожній із семи країн, які мають спільні кордони з Україною.

Яна Батій “Славетні гетьмани та інші видатні постаті козацької доби”

Перша письмова згадка про українських козаків датується 1489-1492 роками. Саме з того моменту розпочалася історія козацтва – історія битв, походів, поразок і перемог. Усі визначні події тих років пов’язані з іменами певних осіб: козацьких ватажків, отаманів, гетьманів. Про них і піде мова в даній книзі.
Науково-популярне видання.

Стадник Олександр “Вони відкривали світ”

Шкільні енциклопедії «Поза сторінками підручника» пропонують зазирнути за сторінки шкільних підручників, щоб отримати багато цікавих та корисних відомостей з історії, географії, природознавства. Книги цієї серії знайомлять школярів із захопливими фактами, дивовижними історіями, які не ввійшли до підручників. Разом зі шкільними енциклопедіями діти поринуть у чудовий світ відкриттів і досліджень, що зробить навчання цікавим і захоплюючим та розширить кругозір школярів.

.