Новини

Новорічний настрій замовляли?

Сяє сонце, на небі жодної хмарки, повітря свіже і насичене озоном, цвірінькають птахи, ось-ось на деревах почнуть тріскатися бруньки… Весна надворі?! Ні, на жаль, цього року саме такі у нас зимові передсвяткові дні. Але ж новорічний настрій ніхто не відміняв! Саме тому ліцеїсти Українського аграрного ліцею магічним чином перетворились на казкових героїв та привітали працівників компанії «Дикун», АВМ, АСУ, DK VET, FenixAgro, ПУСК. Новорічний настрій уже є! А казково-зимова магія тільки починається!


День відкритих дверей

23 грудня в Українському аграрному ліцеї відбувся День відкритих дверей для майбутніх ліцеїстів, їх батьків, освітян та аграріїв. Усю програму заходу готували студенти ліцею: вони зустрічали гостей, проводили екскурсії закладом, влаштовували майстер-класи для дітей, взяли участь у презентації проекту «Майбутні фермери України». Тьютори провели круглий стіл для батьків та освітян, на якому детальніше розповіли про систему роботи в ліцеї та вступну капманію 2018 року. Наступний День відкритих дверей відбудеться у березні.


Професії майбутнього

І знову машина часу запрацювала в Українському аграрному ліцеї, але цього разу ліцеїсти і тьютори перенеслися не в минуле, як у день традиційної школи, сьогодні  всі потрапили в майбутнє. Мета подорожі – дізнатися, які професії будуть затребувані через 10-20 років. Саме такою ,« Професії майбутнього», була тема  інтегрованого заняття. Проте спочатку студенти поміркували над запитанням, які професії вже зникли, а які є професіями-«пенсіонерами», тобто зникнуть зовсім скоро. Яким же було здивування, коли


Святий Миколай завітав до малят

Учні Українського аграрного ліцею започаткували соціальний проект “Чарівники”. Уже два місяці ліцеїсти підтримують малят із Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей. У день Святого Миколая студенти ліцею за підтримки компанії влаштували для дітей справжнє свято: ігри, танці, конкурси і, звичайно, багато подарунків! Жодна дитина не залишилася без подаруночка. Щоб здійснити мрії малят, ліцеїсти  створили спеціальний сайт, через який усі небайдужі могли долучитися до цієї акції. І справді чарівником бути легко, головне дуже


Альтернативна ялинка

Український аграрний ліцей альтернативний в усьому. Тому звичайна ялинка  –  це не для ліцеїстів. Студенти дуже бережливо поставилися до справжніх лісових красунь, які масово вирубують перед новорічними святами, ось чому вирішили знайти їм не гіршу заміну. Альтернативні ялинки ліцеїсти виготовили зі святкового дощику, ниток, шишок та навіть із пластикових стаканчиків. Найоригінальнішою була ялинка виготовлена із …. макаронів, вона і перемогла у конкурсі.


.