Новини

Посол Узбекистану та комерційний аташе посольства Голандії відвідали УАЛ та обговорили можливі шляхи співпраці

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Хабібуллайович Абдуалієв та комерційний аташе посольства Голандії Каролін Спаанс сьогодні, 10 серпня, відвідали Український аграрний ліцей. Директор ліцею ознайомила гостей з освітніми проектами, започаткованими ГК “Дикун”, а ліцеїсти провели екскурсію УАЛом. У ході зустрічі з паном Послом, сторони обговорили питання співпраці України та Узбекистану в сфері розвитку спільних освітніх проектів.


УКРАЇНСЬКИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ НАБИРАЄ ДОДАТКОВИЙ ЕКІПАЖ!

У зв’язку з підвищеним інтересом та великою кількістю вступників Український аграрний ліцей набирає додатковий екіпаж! Як стати ліцеїстом? ✅ Зателефонувати: +38 098 710 0701, +38 073 710 0701 ✅ Або заповнити анкету: https://clck.ru/DBneu Заявки приймаються до 20 серпня включно! 16 серпня – зустріч-презентація УАЛ для батьків та потенційних ліцеїстів 21 серпня – зустріч-знайомство 22 серпня – тестування


Знайомство Естонії з УАЛ продовжується

8 серпня до Українського аграрного ліцею завітали 38 делегатів естонської організації пожежників-добровольців, які на громадських засадах займаються пожежною справою. Делегати були приємно вражені системою роботи із ліцеїстами в УАЛ, зокрема їм дуже сподобалось, що функціонує внутрішня валюта (уали), атмосфера щирості, відкритості та свободи, яка панує в ліцеї.


В інстаграмі УАЛ проходить конкурс!

В інстаграмі Українського аграрного ліцею проходить конкурс! Приз – фітнес браслет Xiaomi Mi Band 2 Black! Приєднуйся! Можливо, саме ТИ станеш власником крутого девайсу!


Естонська делегація в Українському аграрному ліцеї

Український аграрний ліцей (УАЛ) відвідали депутат Європарламенту Іварі Падар та голова естонської громади Кайдо Тамберг. Естонські гості радили, як краще організувати співпрацю між УАЛ та естонськими освітніми закладами. Директор Олена Ярошинська ознайомила гостей з проектом «Майбутні фермери України», діяльністю Українського аграрного ліцею та Української дитячої академії, яка починає функціонувати з 1 вересня. Ліцеїсти з «WelcomeTeam» провели екскурсію по закладу та розказали про особливості УАЛ. «Тут зовсім інша атмосфера, викладачі більш відкриті. У


.