Наші викладачі

Олена Ярошинська: «Зміни варто починати з себе!»

Керівник освітніх проектів компанії «ДИКУН», Директор «Українського аграрного ліцею» та «Української дитячої академії», індивідуальний тьютор.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Біля 20 років стажу науково-педагогічної роботи в системі вищої педагогічної освіти. Пройшла шлях від методиста заочного відділу факультету до проректора з науково-педагогічної діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Постійно займаючись саморозвитком, здобула наукові ступені кандидата педагогічних наук (2005 р.), вчене звання доцента (2008 р.) та ступінь  –  доктора педагогічних наук (2015 р.).

«Розпочавши зі змін в системі старшої профільної школи ми поступово переходимо до впровадження індивідуального освітнього маршруту в дошкільній та початковій освіті, а також реалізації нової моделі професійно-технічної підготовки фахівців для аграрного сектору України,» – каже Олена Олександрівна.

У вільний час займається саморозвитком, вирощуванням квітів та насолоджуюся спілкуванням з родиною.

Тетяна Бондар: «Мета навчання дитини полягає в тому, щоб зробити її здатною розвиватися далі без допомоги вчителя»

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури, тьютор, керівник театральної студії «SPLASH»

Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Після закінчення магістратури протягом 10 років працювала вчителем зарубіжної літератури та класним керівником в Уманській ЗОШ №14. Має публікації у фахових журналах.

Вважає, щоб виховати майбутнього лідера, в дитину потрібно вірити, її потрібно чути та розуміти індивідуальні особливості. В своїй діяльності використовує інноваційні методики, надає можливість самовираженню кожній  дитині через творчість, що допомагає розкрити потенціал та оригінальність кожного.

Постійно працює над своїм саморозвитком, тому любить подорожувати та читати книги, особливо з психології.

Алла Бондаренко: «Де є бажання, знайдеться й шлях»

Помічник директора Приватного закладу «Український аграрний ліцей».

Має дві вищих освіти за спеціальностями: музичне мистецтво та управління навчальним закладом.

5 років працювала викладачем в Уманській дитячій школі мистецтв.

«Ліцей – це неймовірний світ науки, довіри, дружби, який дарує творчий політ та дає прекрасну можливість для професійного зростання» – каже Алла Григорівна.

Постійно працює над своїм саморозвитком. Хобі: йога, музика, читання.

Тетяна Труш: «Математика – це просто»

Тьютор, вчитель математики І категорії, керівник студії «Математика – це просто».

Закінчила Черкаський педагогічний інститут, за спеціальністю: «фізика і математика».

12 років працювала в школі та 13 років – викладачем кафедри математики і фізики в Уманському Національному університеті садівництва.

У вільний час любить вирощувати квіти, подорожувати.

Олександр Солоп: «В ліцеї знайомлюся і працюю з новими формами роботи, сучасними методами в освіті»

Вчитель фізики. Магістрант за спеціальністю: управління навчальним закладом.

Закінчив Уманський державний педагогічний інститут імені Павла Тичини (нині УДПУ), спеціальність – загальнотехнічні дисципліни, додаткова спеціальність – фізика; Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

10 років працював вчителем фізики в ЗОШ №11 І-ІІІ ступенів м. Умань. Має досвід керівної роботи – 11 років очолював комунальне підприємство «Телекомпанія Умань».

Хобі: фото та відеозйомка, машинна вишивка.

Алла Товкес: «Життя прекрасне – не втрать жодного моменту, не змарнуй найменшої можливості!»

Індивідуальний та груповий тьютор, учитель української мови та літератури вищої категорії, координатор студії «УАЛ-медіа», методолог центру «СвітОсвіт»

Закінчила Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини

14 років працювала учителем у НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»

«Робота в ліцеї – це друге дихання, безмежне джерело енергії та поштовх до нових звершень, можливість реалізації сучасних освітніх технологій, творчих ідей, креативних починань. Ліцей – це місце, де панує особлива атмосфера довіри та свободи,» – каже Алла Валентинівна.

Любить читати, вважає, що література – це універсальне мистецтво, яке відкриває весь світ.

Олена Чопенко: «Навчаюсь сама – навчаю інших»

Вчитель біології, хімії та основ медичних знань. Індивідуальний та груповий тьютор.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, магістр за спеціальностями «Біологія», «Хімія та екологія». Також закінчила Уманський медичний коледж за спеціальністю «Медична сестра».

«Ліцей – це місце постійного розвитку, руху вперед та опанування нового. Діти для мене в першу чергу – друзі, намагаюсь підтримувати їх в усіх починаннях,» – каже Олена Володимирівна.

Свій вільний час присвячує подорожам, вивченню іноземних мов та читанню.

Марина Кугай: «Роль педагога  полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня»

Вчитель географії та екології, індивідуальний тьютор, керівник студії «Відкривай!», координує роботу  методичного центру СвітОсвіт.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Має 17 років науково-педагогічного стажу, протягом яких працювала вчителем у школі та викладачем у ВНЗ. Кандидат педагогічних наук.

Сфера професійних інтересів: інноваційні методики викладання, особливості сучасних прогресивних освітніх систем, зокрема альтернативних. «Заняття будую так, щоб навчити ліцеїстів бачити всі відмінності нашої планети, захоплюватися ними і правильно враховувати їх у своїй поведінці, зрозуміти світ і знайти у ньому себе».

У вільний час любить займатися саморозвитком, подорожувати,  кататися на лижах і велосипеді.

Юлія Ярцун: «Історію потрібно не просто вчити, історію потрібно любити й творити, враховуючи уроки минулого»

Тьютор, вчитель історії та правознавства, керівник студії «Сам собі адвокат» та «Кліо».

Учасник спеціальної трьохрічної міжнародної програми «Міждисциплінарні індивідуальні гуманітарні студії» (жовтень 2009 року – травень 2014 року). Стипендіат проекту Erasmus Mundus (Eminence II) в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) з 15.07.2015 по 15.07.2016. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію з історії України.

«Ліцей став для мене місцем, де творять майбутнє! Майбутнє, яким будуть пишатися!» – стверджує Юлія Олександрівна.

Олена Старовойтова: «Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким можемо бути»

Вчитель англійської мови.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

«УАЛ – це новий життєвий виклик, який я приймаю, бо впевнена, що здобуду цінний професійний досвід» – ділиться Олена Володимирівна.

У вільний час любить вишивати, а також дивитись футбол, особливо наживо, на стадіоні.

Тетяна Могелюк: «Головне – навчити дітей мислити»

Учитель математики першої категорії, 25 років педагогічного стажу.

Закінчила Київський державний педагогічний університет ім. Драгоманова (нині КДПУ ім. Драгоманова).

«Ліцей дає можливість дитині отримати якісну освіту, не викликаючи при цьому відрази до навчання» – каже Тетяна Миколаївна.

У вільний час любить співати, танцювати, грати в волейбол.

Марія Паєвська: «Ніколи не зупинятися на досягнутому»

Керівник студії німецької мови, тьютор.

Закінчила Національний технічний університет України (КПІ), факультет лінгвістики.

Має 17 років педагогічного стажу: викладачем іноземних мов в Уманському національному університеті садівництва та 1 рік керівником студії німецької мови EXTRA в УАЛ. Сфера професійних інтересів: інноваційні методи викладання іноземних мов.

«Ліцей – місце, де я із задоволенням працюю, розвиваюся, спілкуюся з цікавими людьми, вдосконалююця як викладач та особистість» – розказує Марія Володимирівна.

У вільний час читає, займається спортом, відпочиває з сім’єю на природі, цікавиться сімейною психологією та методиками раннього розвитку дітей.

Ольга Заболотня: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому» 

Вчитель української мови та літератури, тьютор.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

10 років працювала в Гереженівському НВК.

«Ліцей кардинально змінив мою думку про значення освіти для людини. Адже не в кількості знань полягає освіта, а в майстерному застосуванні всього того, що знаєш» – каже Ольга Валентинівна.

У вільний час любить читати, займатись хенд-мейдом.

Яна Аскерко: «Вчитися легко, коли вчитися цікаво»

Вчитель хімії.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини (магістр).

Працювала техніком-лаборантом в ДПЗКУ “Уманський елеватор” та викладачем-стажистом в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини.

«УАЛ – це вірний шлях освітніх змін у традиційній системі освіти. Ліцей кардинально змінив мій погляд на освіту, відкрив важливість альтернативного навчання. Він розкриває в учнів творчий потенціал, розвиває критичне мислення та індивідуальні особливості дітей, надає можливість працювати в команді та випробувати свої можливості в різних професіях» – каже Яна Сергіївна.

Подобається доглядати за рослинами, вишивати хрестиком, читати художню літературу, кататися на роликах.

Ольга Лесик: «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!» 

Вчитель інформатики та технологій, керівник студії веб-дизайну.

Закінчила Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю “Вчитель математики та інформатики”. Друга вища освіта – Київський національний університет біоресурсів та природоохорони, спеціальність – “Фінанси”.

«УАЛ – це своєрідна творча лабораторія, яка навчає ліцеїстів не лише класичним шкільним дисциплінам, а й готує до реальних проектів життя, вчить бути унікальною особистістю, але в той же час і єднатись з командою. Це нова генерація, яка відкриває нестандартні дієві підходи до стандартних речей, саме те, що треба нашому суспільству!» – каже Ольга Сергіївна.

Любить подорожувати як Україною, так і за її межами, отримувати нові враження, знайомитись з цікавими людьми, намагається це робити при будь-якій нагоді. Поряд з цим захоплюється малюванням, вишивкою та пошиттям одягу.

.