Вступ до ліцею

Правила конкурсного прийому учнів до приватного закладу «Український аграрний ліцей»

Заява на вступ до ліцею

Списки зарахованих

Додаткові конкурсні приймання

ЗАЯВА НА ВСТУП ДО УКРАЇНСЬКОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ

Дана анкета є підтвердженням вашого наміру взяти участь у конкурсному випробуванні до ПЗ «Український аграрний ліцей» та зарахуванні до 10 класу.

Сподіваємось, що на момент заповнення анкети ви ознайомились з достатнім обсягом інформації про заклад, підтримуєте наші головні цінності та зацікавлені у навчанні дитини (випускника 9 класу) у нас в закладі (10−11 клас). Якщо у вас залишились запитання, будь ласка, поставте їх через форму зворотного зв'язку

Шановні батьки, оскільки ваша дитина є неповнолітньою, заповніть, будь ласка, разом анкету та зорієнтуйте дитину взяти участь у тестуванні у визначений вами день.

* Обов’язково
 

Батько / мати *

Я повністю погоджуюсь із вищевикладеним та підтверджую достовірність наданої нижче інформації. Я добровільно надаю дозвіл на обробку наданих мною персональних даних для того, щоб адміністрація Українського аграрного ліцею мала змогу розглянути можливість прийняття моєї дитини до себе на навчання. Я підтверджую, що ознайомлений(а) з метою обробки персональних даних до моменту підтвердження цієї згоди, а також зі своїми правами, які визначені Законом України «Про захист персональних даних».

 

 

Дані про вступника *

.