Актуальні питанння

Які документи потрібні для вступу в УАЛ?

1) Заява батьків

2) Свідоцтво про народження

3) Дві фотокартки

4) Медична картка дитини

5) Свідоцтво про базову середню освіту.

Чи відбудеться ще одна сесія набору в академічне відділення Українського аграрного ліцею влітку 2018 року?

Наразі ми отримуємо заявки від абітурієнтів та їх батьків щодо зарахування до 10 класу УАЛ. Тому ми розглядаємо можливість проведення в серпні додаткової сесії конкурсних випробувань до академічного відділення ліцею.

Чи планується запровдження відкритих студій для розвитку учнівської молоді з Умані та регіону?

Так, у 2018 -2019 н.р. ми плануємо запропонувати підліткам взяти учать у роботі студій, які допоможуть розкрити їх сильні сторони та апробувати себе в різних професіях. Детальну інформацію ви можете дізнатися на початку серпня.

Як готують до ЗНО в Українському аграрному ліцеї?

На початку вересня проводиться моніторинг знань учнів із основних предметів для того, щоб  визначити рівень кожного ліцеїста. Відповідно до цього рівня формуються екіпажі на заняття з математики, англійської мови. Це дає змогу підтягнути учнів, що мають  певні прогалини і рухати учнів, що мають гарний рівень.

У другій половині дня учні відвідують студії, програма яких побудована на основі програм ЗНО з предметів: «Математика – це просто», «Кліо», «I can», «Лайфхаки з української» та інші.

У другому семестрі ліцеїсти обирають предмети, котрі будуть здавати на ЗНО. Відповідно до цього вибору формуються нові екіпажі.

Який графік мають ліцеїсти?

Робочий день розпочинається о 8.30 зі старту, який триває 15-20 хвилин. Далі три пари по 1год 20 хв, обід, потім – студії та година самопідготовки. Розклад студій індивідуальний для кожного ліцеїста. О 16.45 – рефлексія,  17.00 – ліцеїсти ідуть додому. У суботу з 10.00 до 13.00 – майстер-класи та індивідуальні консультації.

Коли дитині робити домашні завдання, якщо вона в ліцеї до 17.00?      

Для цього існує обов’язкова година самопідготовки кожного дня, коли учень виконує домашні завдання. Розклад занять у ліцеї складений парами, тому більшість предметів буває раз на тиждень.  А читати художню літературу можна у суботу.

Якщо дитина не встигає із успішністю? Чи є репетитори?

Якщо дитина не встигає, має прогалини у знаннях, це вирішується індивідуально із кожним. Можливі персональні консультації, додаткові заняття, щоб вивести ліцеїста на потрібний рівень. Репетиторства у ліцеї немає.

Де ліцеїсти займаються спортом? Чи має ліцей власний спортзал?

Уроки фізкультури проходять у спортивному комплексі «Амарант» із тренерами  спроткомплексу, також ліцей арендує спортзал ЗОШ №5 для  змагань та спортивних студій. Власного спортзалу ліцей не має.

Якщо дитина пропустила заняття із поважної причини, то вона має сама опрацювати матеріал, прийти і здати його?

Якщо ліцеїст пропустив навчання, спочатку він переглядає

матеріали у підручнику та електронному щоденнику. Якщо учень щось не розуміє, тьютор пояснить і допоможе.

Після цього ліцеїст пише тести в Googlе-формі. Така форма роботи стосується тільки предметів, які ліцеїст обрав  на ЗНО.

Ліцеїст завжди може отримати консультацію і допомогу тьютора-предметника, якщо матеріал незрозумілий чи важкий. Графік консультацій із предметів є сталим.

Чи існує вимога відвідування закладу в  шкільній формі?

В Українському аграрному ліцеї тьютори не змушують дітей дотримуватись рамок стандартної форми учнів, оскільки зовнішній вигляд ліцеїстів є проявом їх індивідуальності.

Які іноземні мови вивчаються в УАЛ?

Наші зусилля спрямованні на високий рівень знань усіх ліцеїстів англійської мови. Також молодь має можливість вивчати німецьку.

Чи можна вступати у будь-який ВНЗ після навчання в УАЛ?

Так, кожен ліцеїст самостійно обирає своє майбутнє та фах. В ліцеї ми розкриваємо можливості різних професій та надаємо шанс зробити перші спроби в професійному становленні.

Який документ отримують ліцеїсти після закінчення УАЛ?

Кожен випускник УАЛ отримає атестат державного зразка, оскільки наш заклад є ліцензованим та здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України.

Чи може дитина приймати участь у міських конкурсах, олімпіадах?

Будь-який ліцеїст має можливість брати участь в всеукраїнських та регіональних олімпіадах, конкурсах. Головне – це добровільна участь.

Чи навчаються ліцеїсти по суботах?

В УАЛі шестиденний робочий тиждень, проте суботи спрямовані на особистісний розвиток і носять особливий формат. Зазвичай в цей день відбуваються різноманітні майстер-класи, які ініціюють і проводять самі ліцеїсти, а також бліц-проекти.

Чи обо’язково потрібно відвідувати ліцей у суботу?

Субота в Українському аграрному ліцеї – це день майсеркласів та розвитку індивідуальних здібностей ліцеїстів. Участь у різних видах діяльності в цей день є добровільною. Проте ліцеїсти з задоволенням відвідують кожну суботу.

Який рівень безпеки в ліцеї?

В закладі діє пропускний режим за допомогою пластикових перепусток-карток, які засвідчуть особу. Картки видаються тільки учасникам навчального процесу. Така система також дозволяє вести контроль відвідуваності занять учнями.  В приміщенні та на території фукціонує система відеонагляду.

Приміщення оснащено автоматичною  протипожежною сигналізацією та системою оповіщення про пожежу,  всіма необхідними засобами пожежогасіння. Електропроводка відповідає всім технічним нормам.

.