Вступ до ліцею

Правила конкурсного прийому учнів до приватного закладу «Український аграрний ліцей»

Списки зарахованих

Додаткові конкурсні приймання

ЗАЯВА НА ВСТУП ДО УКРАЇНСЬКОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ

Дана анкета є підтвердженням вашого наміру взяти участь у конкурсному випробуванні до ПЗ «Український аграрний ліцей» та зарахуванні до 10 класу.

Сподіваємось, що на момент заповнення анкети ви ознайомились з достатнім обсягом інформації про заклад, підтримуєте наші головні цінності та зацікавлені у навчанні дитини (випускника 9 класу) у нас в закладі (10−11 клас). Якщо у вас залишились запитання, будь ласка, поставте їх через форму зворотного зв'язку

Шановні батьки, оскільки ваша дитина є неповнолітньою, заповніть, будь ласка, разом анкету та зорієнтуйте дитину взяти участь у тестуванні у визначений вами день.

* Обов’язково
 

Батько / мати *

Я повністю погоджуюсь із вищевикладеним та підтверджую достовірність наданої нижче інформації. Я добровільно надаю дозвіл на обробку наданих мною персональних даних для того, щоб адміністрація Українського аграрного ліцею мала змогу розглянути можливість прийняття моєї дитини до себе на навчання. Я підтверджую, що ознайомлений(а) з метою обробки персональних даних до моменту підтвердження цієї згоди, а також зі своїми правами, які визначені Законом України «Про захист персональних даних».

 

 

Дані про вступника *

.