ПРО ВСЕ: Уманські школярі зможуть отримати європейську освіту

ПРО ВСЕ: Уманські школярі зможуть отримати європейську освіту


Читати новину на сайті ПРО ВСЕ

Замість звичного конспекту і вчителя, що 45 хвилин пояснює тему, електронні книги та інтерактивні уроки, замість домашніх завдань, практика за спецнапрямком. Український аграрний ліцей, що розпочав роботу в Умані, 19 травня відкрив свої двері для  талановитих школярів, щоб познайомити абітурієнтів з перевагами профільної освіти, пише “Вечірня Умань”.

– Про ліцей я дізнався від проекту “Майбутні фермери України”, а також про нього розповідали в школі.
Стало цікаво, що це за коледж, яка в них система навчання та які спеціальності є профільними. Для уманських школярів  – це справді гарна можливість отримати гарні знання та підготуватись до ЗНО, – розповідає учень 10 класу Назарій Сеповий.

Для школярів, які  досі вважали, що агросектор – це жінка з відром, що доїть корову та чоловік, який вилами підкидає сіно, засновник аграрного ліцею Андрій Дикун показав сучасні українські роботизовані ферми, де  усю роботу виконує техніка, а замість фізичної сили працює голова.

– Агросектор в Україні  – це галузь, що розвивається, і з кожним роком вона все більше потребує нових кадрів, цілеспрямованої молоді зі знанням іноземних мов, яка готова  працювати розумово.  На даний час, в агросекторі катастрофічно не вистачає кваліфікованих журналістів, програмістів, аналітиків  та ветеринарів тому, щоб агробізнес розвивався завтра, сьогодні ми маємо зробити ставку на школярів, і дати їм якісну освіту,  яка б піддержувалась не червоним дипломом а знаннями і практикою, і тільки тоді  ми матимемо успішний результат, – зазначив Андрій Дикун.

Студентами коледжу можуть стати учні, що закінчили 9-ті 10- класи.