Вечірня Умань: Співпраця в агросекторі та поради для освітніх закладів – до Умані завітав Посол Кореї

Вечірня Умань: Співпраця в агросекторі та поради для освітніх закладів – до Умані завітав Посол Кореї


Читати новину на сайті Вечірня Умань

За сприяння Всеукраїнської аграрної ради та Благодійного фонду «Uman Tomorrow» 11 червня Уманський аграрний ліцей відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг Гу.

Участь у зустрічі взяли представники Фонду та Уманського аграрного ліцею. Сторони обговорили можливі шляхи співпраці у сфері аграрного та продовольчого сектору. Дані переговори стануть основою для дорожньої карти співпраці між Україною та Республікою Корея.

Також пан Лі Янг Гу відвідав Український аграрний ліцей (УАЛ), створений на базі ВАР, ознайомився із вітчизняною системою освіти та надав свої рекомендації щодо її вдосконалення.

Освітня система Південної Кореї – це той приклад, коли структурні зміни в підходах до навчання спроможні кардинально трансформувати економіку країни. Величезні інвестиції в південнокорейську освіту та регулярний контроль за їхнім використанням стали фундаментом для стрімкого економічного зростання, яке відбувалося з вражаючою швидкістю впродовж 60 років після завершення війни з Північною Кореєю.

Було досягнуто домовленості щодо сприяння Посольством Республіки Корея в Україні в інтелектуальній комунікації між корейськими та українськими освітянами задля генерування нових знань в українську освіту.