Український аграрний ліцей відкриває клас у Кіровоградській області

Український аграрний ліцей відкриває клас у Кіровоградській області


1 вересня Український аграрний ліцей (УАЛ) запустить роботу класу УАЛ в с. Тишківка (Добровеличківський район, Кіровоградська область).

 “Нещодавно в нас була зустріч з освітянами та місцевими депутатами в Тишківській сільській раді ОТГ, під час якої ми презентували методологію Українського аграрного ліцею та представили можливість створення ліцейного класу. По завершенню зустрічі ми отримали підтримку з боку депутатів сільської ради щодо пропозиції створення філії (ліцейного класу) на території Тишківської сільської ради ОТГ” , –  зазначає директор ліцею  Олена Ярошинська.
 
Основна місія УАЛ – формування нової генерації українців. Зрозуміло, це не можливо зробити локально в м. Умань та в певному регіоні, тому створення класу УАЛ – це покроковість у реалізації цієї місії, через втілювання методології ліцею в об’єднаних територіальних громадах, селах та мегаполісах України.
 
Тишківська ОТГ – це перша громада, з якою ліцей починає співпрацю у цьому напрямі. ОТГ об’єднує 4 села Добровеличківського району Кіровоградської області; територіально – центр України, проте регіон економічно на середньому рівні. Молодь виїздить із сіл, відповідно бракує фахівців загалом, немає кому розвивати і агросектор зокрема.

Методологія ліцею має на меті створення умов для якісної та продуктивної освіти в опорній школі загалом, а у ліцейному класі зокрема, це дасть можливість розкритися та реалізуватися кожному ліцеїсту, а також показати переваги агросектора для реалізації потенціалу молоді, а в подальшому молодь громади зможе розвивати свою ОТГ, змінювати стереотипне мислення  в громаді.
 
Наступні етапи створення класу УАЛ: відбір педагогів та проектна тренінгова сесія.

Детальну інформацію Ви можете дізнатися на офіційному сайті Тишківської громади. http://tyshkivska.gromada.org.ua.