KURKUL.COM: В Умані презентували Український аграрний ліцей

KURKUL.COM: В Умані презентували Український аграрний ліцей


Читати новину на сайті KURKUL.COM

Офіційна презентація Українського аграрного ліцею (УАЛ) відбулася 6 жовтня.

Передумовою відкриття такого закладу стала відсутність якісно підготовлених молодих кадрів для аграрної сфери. Адже до аграрних вищих навчальних закладів часто приходить молодь, яка не мотивована пов’язувати своє життя із сільським господарством, ідеться на сайті Всеукраїнської аграрної ради (ВАР).

Освітню діяльність ліцей розпочав 1 вересня. До навчання було зараховано 46 учнів.

«Всього до ліцею подали 75 заявок, а це більше ніж має можливість навчати наш  заклад. На основі комплексного аналізу кожного потенційного ліцеїста, ми приймали рішення щодо зарахування учнів до ліцею. До зарахування було рекомендовано близько 46 осіб, а це 2 класи по 23 учні в кожному», — зазначила директор Українського аграрного ліцею Олена Ярошинська.

За словами представників навчального закладу, в аграрному ліцеї апробують альтернативну педагогічну систему, що передбачає відмову від традиційних засад організації освітнього процесу.

Акценти в освітній діяльності Українського аграрного ліцею зміщено в бік командної співпраці, спільного продукування й реалізації ідей. Так, за два роки навчання ліцеїсти здобудуть не лише академічні знання, але й спробують себе як мінімум у трьох професіях у реальних умовах праці.