Uman.info: В Умані пройде Halloween_Fest_Uman

Uman.info: В Умані пройде Halloween_Fest_Uman


Читати новину на сайті Uman.info

3 листопада вперше в Умані відбудеться «Halloween Fest», організаторами якого є 16-річні підлітки – ліцеїсти Приватного закладу «Український аграрний ліцей», які також є учасниками бізнес-інкубатора групи компаній «Дикун». Мета заходу: довести, що бізнес можливий навіть у 16 років, гарно провести час та культурно розвивати місце, де ми народились, виросли та живемо.

Програма заходу здивує своїми цікавинками, адже всіх вабить незвичність, тому у нас Вам точно сподобається! «Шоу талантів монстрів» спрямоване на те, аби кожна дитина змогла проявити себе, отримавши за це призи. Конкурси та майстер-класи для дітей та дорослих, моторошні і веселі фотозони, обрання Короля та Королеви Вечора і запальна вечірка з крутим Dj  зробить саме Ваш день та вечір незабутніми. Перегляд мультфільму та фільмів під відкритим небом справить неабияке враження, завороживши своєю атмосферою.

Тематичні смаколики, теплий безалкогольний глінтвейн та інші приємні несподіванки розвіють усі сумніви щодо святкування Halloween.

Приходь, буде м-м-м-м-моторошно!

Початок о 12.00